Ağaç Dalı

Ağaç  Dalı
11 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 636 kez okundu.

Kahve falında ağaç dalı görmek; Bir aile yakınınızın rahatsızlığına üzüleceksiniz, ancak ciddi de bir sorun gibi görünmüyor. Zaman her şeyin ilacı, dertlerin için de biraz zamana ihtiyacın var. Bu konuda sabırlı ve azimli davranmalısın. Kendini hemen bırakıp üzüntüye ve kedere düşmemeye gayret et.

Kahve Falında Ağacın Altında Oturmak

Kahve falında ağaç dalı görmek; İnsan genç yaşta hatalar yapabilir, sen de başından geçen evliliği bir hata olarak görüyorsun. Yaşadığın bu sıkıntılı olay seni epey olgunlaştırmış gibi görünüyor. Bundan sonraki ilişkilerinde daha temkinli olacak gibisin. Eğitim veya iş hayatın ile ilgili bir de yükselme söz konusu olacak. Seninle ilişki kurmak isteyen birileri olacak gibi ama sen de bir sür de hayatında kimseyi düşünmüyorsun.

Falda Ağacın Altında Oturmak

Ağaç dalı görmek; Şu sıralar gençken verilen bazı kararların yanlış olabileceğini düşünüyorsun. Yaşadıkların her ne kadar kötü de olsa acı da olsa, asla pişmanlık duymuyorsun, acısı ve tatlısı ile yaşadıklarının sana bir deneyim kazandırdığını düşünüyorsun. Böyle düşünmen yaşadıklarının etkisinde kalmadan hayatına kolayca uyum sağlamanı sağlıyor. Kararlı, kendinden emin duruşun ile pek çok sorunun üstesinden kolayca gelebiliyorsun. Bunun gibi konularda kendine güvenini kaybetmemeye özen göstermelisin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git