Akrep

Akrep
6 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.171 kez okundu.

Kahve falında akrep görmek O sizi o kadar kırdı ki siz de artık onun da peşinden üzülmeyi bir kenara bırakmalısınız. O zaten sizi hak ediyor olsaydı şuan sizden uzakta olmak yerine sizin yanınızda olurdu. Bunları bilerek hareket ederseniz o zaman işte mutlu olursunuz.

Kahve Falında Akrep

Akrep görmek siz o kadar zor bir hayat yaşadınız ki siz artık rahat olan bir hayatı yaşamak istiyorsunuz. Her ne kadar bu anlarda biraz daha fazla çaba da sarf etmeniz gerekiyor olduğunu bilirseniz işte o zaman daha mutlu olan hayata da sahip olursunuz.

Falda Akrep

Kahve Falında Akrep Görmek; partneriniz sizi o kadar da kırdı ki siz de artık böyle saçma bir insan için uğraşmayı bir kenara bırakarak hayatınıza devam etmelisiniz. Bu kadar güzel bir şekilde giden şeyler için siz de artık boş olan şeyleri bırakarak kendinize yol çizmelisiniz. Yakın bir zamanda size kendinizi iyi hissettirecek bir dost kazanacaksınız. Bu kişi bir erkek ve her zaman sizin yanınızda olacak. Akrep görmek siz de onun yanında kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Büyük bir aşka tutulacaksınız. Ama ona açılmanız biraz zaman alacaktır. Aileniz ile bazı tartışmalar veya küslükler yaşayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git