Anahtar Deliği

Anahtar Deliği
10 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.233 kez okundu.

Kahve falında anahtar deliği görmek İnsanların size kötü gözlerle baktığını düşünüyorsunuz. İçinizde sürekli bir tartışma halindesiniz ve kafanızı toplamakta zorluk çekiyorsunuz. Tüm bunlar sizin yorgun hissetmenize neden olduğu için aldığınız kararlarda sağlıklı olmuyor.

Kahve Falında Anahtar Deliği

Anahtar Deliği görmek hayatınıza vereceğiniz düzenle her şeyin değişebilir olduğu anlamına gelir. Olaylara ve yaşanan her şeye çok çabuk küstünüz. Toparlamanız gerekiyor. Siz güçlü bir bireysiniz. Elinizden geleni yapmaya devam edin. Yeni bir misafiriniz yakın zamanda kapınızı çalacak. Bu kişi sizin hiç beklemediğiniz bir anda geliyor. Size pek iyi gelmeyecek. O kadar çok konuşuyor ki her gece başınızı ağrıtıyor. Siz de ona da bu durumu artık uygun bir şekilde anlatmalısınız.

Falda Anahtar Deliği

Kahve Falında Anahtar Deliği Görmek eşiniz ile olan yıl dönümünüz yine yaklaşıyor ve siz kendiniz için yalnız kalmayı denemelisiniz. Şimdilik canınız acıyor olabilir ama unutmayın ki her acının da bir ilacı var.Karşınızdaki kişinin her sözüne itaat etmeniz sizin açınızdan kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git