AYI Balığı

AYI Balığı
14 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 379 kez okundu.

Kahve falında ayı balığı ; Kendinizi asla affetmediğiniz bazı konular var. Bazen aşırı gergin tavırlar sergileyerek etrafınızdaki insanları yok yere kırıyorsunuz. Geçmişe bir sünger çekmeyi denemelisiniz. Aksi takdirde etrafınızda sizi dinleyen kimseyi bulamayacaksınız. Hatalarınızın bedelini kimseye ödetmeyin. Yakın bir gelecekte size yardım etmeye çalışan bir kişi ile tanışacaksınız. Bu son şansınız olabilir o yüzden iyi değerlendirmelisiniz.

Kahve Falında Ayı Balığı

Kahve falında ayı balığı görmek; Kendinize olan güveninizi son derece üst seviyede tutmanız sizin için oldukça iyi bir tercih olacak. Çünkü çevrenizde sizi bir işin üstesinden gelemeyeceğinizi düşünen kişiler var. Çevrenizde sizi iyi tanıyan dostlarınızın olması her açıdan iyi bir tercih. Bu tip durumlarda genellikle kişiliğini duygularınızın arkasında almanız gerekir. Kendinizi ve dostlarınızı kırmamaya özen gösterin.

Falda Ayı Balığı

Ayı balığı sembolü kendinizi çok sevmediğiniz anlamına da gelir. vücudunuzda olan kusurları kafanızda takmayın. Bunlar genellikle sizin dış çevreniz ile olan bağlantı ve ilişkilerinizi de etkiler. Her şeyden önce kendinizi sevin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git