Ayı Postu

Ayı Postu
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 252 kez okundu.

Kahve falında ayı postu görmek bir çok açıdan yaşayacağınız sıkıntılara ve bu sıkıntıların hayatınızı ne yönde şekillendireceğine işarettir. Karşınıza çıkacak olan fırsatları olumlu bir şekilde değerlendirmeli ve çevrenizden gelecek olan zararları görmezlikten gelmelisiniz. Kısa süre içinde hayatınızın değişime uğrayacağı bu dönemler kendinizi daha iyi bir duruma sokmanız için büyük bir fırsat olabilir.

Kahve Falında  Ayı Postu Sembolü

Kahve falında ayı postu sembolü görmek bir çok konuda iş hayatınızın düzene gireceğini ve maddi sıkıntılarınızın geride kalacağını işaret eder. Hayatınız ile ilgili elinize geçecek olan fırsatların büyük bir kısmını iş hayatınızı düzene sokmak için harcamanız en doğru karar olacaktır. Maddi açıdan çekmekte olduğunuz sıkıntılardan arınmak için daha çok çaba harcamalısınız. Kısa süre içinde büyük bir maddi fırsat geçecek elinize ve bu fırsat sizin için oldukça önemli bir adım olacak.

Falda Ayı Sembolü

Kahve falında ayı postu sembolü hane içinde bir düşmanın varlığını işaret eder. Kendinizi dışarıdan gelecek olan tehditlere ve sıkıntılara karşı korumalısınız. Elinize geçen ilk fırsatta aileniz ile birlikte çıkmayı düşündüğünüz bir tatil kararı sizi daha da mutlu edecek sonuçlar doğuracak ve aileniz ile aranızdaki sıkıntıların geride kalacağını göreceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git