Boğa Kafası

Boğa Kafası
13 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.397 kez okundu.

Kahve falında boğa kafası görmek güç ve iktidar anlamı taşır. Boğa kafası sembolü falda sık rastlanan bir sembol olmamasına karşın fal sahibinin son derece şanslı olduğunun da habercisidir. Kahve falında boğa kafası sembolü genellikle hayatınızın yolunda gitmeyen yönlerini kabullenmeniz ve büyük bir huzur ile hayatınıza devam etmeniz anlamına da gelir. Falda görülen boğa kafası sembolü ilişkilerinizin de son derece önemli ve güvene dayalı olduğunun işaretidir. Kahve falında boğa kafası görmek fal sahibinin çevresi tarafından saygı duyulan bir kişi olduğunun işaretidir.

Kahve Falında Boğa Kafası

Kahve falında boğa kafası görmek genellikle karşınıza çıkacak olan iş tekliflerine işarettir. Bu teklifler hayatınızın son derece önemli bir kısmını hitap edecek ve maddi açıdan çekmekte olduğunuz sıkıntılar hırslı olmanızın da yardımıyla sona erecek. İş hayatınızda beklenmedik birkaç durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kahve falında görülen bu sembol genellikle bol kazançlar elde edeceğinize ve büyük paralar kazanacağınıza da işarettir.

Falda Boğa Kafası

Kahve falında boğa kafası görmek hane içine beklenmedik bir misafir geleceğine ve bu durumun sizin açınızdan hoş karşılanmayacağına işarettir. Kısa süre içinde kendiniz ile ilgili bir takım durumların farkına varacak ve kendinize kızacaksınız. Aileniz ile daha fazla zaman geçirmenizde fayda var. Aynı zamanda falda boğa kafası sembolü görmek gelecek ile ilgili kaygılarınızın sona ereceğine işarettir. Kısa süre içinde alacak olduğunuz çeşitli önemler sayesinde hayatınız olumlu yönde değişim gösterebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git