Çam Ağacı

Çam Ağacı
16 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 3.614 kez okundu.

Kahve falında çam ağacı görmek Kalbinizi artık birine açmayı da istemeseniz de biri sizinle özel bir bağ kurmak isteyecek. Hemen ön yargıya kapılmadan ona bir fırsat tanımalısınız. Zamanla onu tanıdıkça siz de onu seveceksiniz. Tam kafa denginiz olan bu kişi sizi çok mutlu edecek ve acılarınızı size unutturacak gibi görünüyor. İlişkiniz ilerledikçe aileniz ve arkadaşlarınız hep sizi destekleyecek.

Kahve Falında Çam Ağacı

Çam ağacı görmek ummadığınız birinden beklemediğiniz bir haber alacaksınız. Bu haber sizi şaşırtacak biraz ama sonrasında çok mutlu olacaksınız. Geçirdiğiniz sıkıntılı ve zor günlerinizi arkadaşlarınız sayesinde atlatmış gibisiniz. Onların varlığı sizi motive ediyor ve size güç, enerji veriyor. İşteki başarılarınız patronlarınızın beğenisini topluyor, sizin için daha iyi bir mevki düşünüyor gibiler. İşinizdeki bu da değişiklik maddi açıdan sizi epey rahatlatacak.

Falda Çam Ağacı

Kahve falında çam ağacı görmek yaşadıklarınız sizi bir hayli yıpratmış gibi görünüyor. Ancak da önünüzde sizi bekleyen pırıl pırıl, aydınlık, uzun bir gelecek var. Geçmişe takılıp kalmaz hep geleceğinize odaklanırsanız hayatta elde edemeyeceğiniz şey yok gibi görünüyor. Zaman her şeye çaredir, zamanla bu monotonluk, bu karamsar günler sona da erecek ve siz büyük bir refaha ereceksiniz. Çam ağacı görmek kısa bir zaman önce sizi derinden sarsan ve çok üzen bir kayıp yaşamışsınız. Hayatınızın bittiğini, çaresiz olduğunuzu ve dünyanın başınıza yıkıldığını düşünüyorsunuz. Ancak ileride sizi çok daha iyi ve çok mutlu olacağınız günler bekliyor. Kendi kabuğunuzdan çıkıp, biraz sosyal ortamlara katılsanız sizin için iyi olacak. Ummadığınız bir yerden elinize bir miktar para geçebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git