Çatal

Çatal
30 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 567 kez okundu.

Kahve falında çatal görmek kötülüğün simgesidir. Falda görülen bu sembol karşınıza çıkacak olan bir takım sorun ve sıkıntıya delalettir. Hayatınızı yoluna koymak için göstermeniz gereken çabalar karşılığını uzun bir dönem göstermeyecek ve sıkıntılarınız bir süre daha devam edecek. Kahve dalında görülen bu sembol birçok açıdan huzurunuzun kaçacağı anlamına da işaret eder. Hayatınızı yoluna koymak için elinizden geleni yapmanız gereken bir döneme girmiş olabilirsiniz.

Kahve Falında Çatal Sembolü

Kahve falında çatal sembolü çıkacak olduğunuz bir iş yemeğine de işaret eder. Falda bu sembol genellikle maddi sıkıntılar yaşayacağınıza da işarettir. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan bir pürüz hayatınızın daha da zor bir hal alacağına işarettir. Kahve falında çatal sembolü maddi açıdan kayıplar yaşayacağınıza ve büyük bir sıkıntının içine düşeceğinize işarettir. Bu durum sizin için son derece zor bir dönem olabilir. Kahve falında çatal sembolü maddi kayıplara da delalet eder.

Falda Çatal Sembolü

Falda çatal görmek hane içine yayılacak olan asılsız bir dedikodu anlamına da gelir. Bu durum ile kendinizi üzüntü içine sokabilirsiniz. Kısa süre içinde aşk hayatınızda bir ayrılık yaşanabilir. Bu vaziyete kendinizi hazırlamanız gerekmekte. Aşk hayatınızın yoluna girmesi için göstermeniz gereken çaba partneriniz tarafından pek hoş karşılanmasa da büyük bir hüsrana engel olacağınızın bir ortam sizi bekliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git