Dayı

Dayı
13 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 272 kez okundu.

Kahve falında dayı görmek size gelecek olan bir yardım olarak yorulmanız. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan bir kişiden alacak olduğunuz yardımlar hayatınızın yolunda gitmeyen yönlerini geride bırakmanızı sağlayacak. Falda görülen bu sembol genellikle kişiliğinizin son derece güçlü ve kıdemli olduğuna da işarettir. Kısa süre içinde bir kişi ile hayatınızı birleştirebilirsiniz. İlişkilerinizde sözün sizde olmasına özen göstermenizde fayda var.

Kahve Falında Dayı

Kahve falında dayı sembolü hane içinden bir kişinin size yardımcı olacağına ve iş hayatınızda üstesinden gelmeye zorlandığınız birkaç olay ile kolaylıkla başa çıkabileceksiniz. Kahve falında dayı görmek genellikle iş yaşantınızda daha verimli ve bereketli bir döneme gireceğinizi işaret eder. Kısa süre içinde hayatınızda değişime uğrayacak birkaç ayrıntı sizi üzebilir. Bu durumdan kaçınmak için ailenizden bir kişiden alacağınız yardım size oldukça iyi gelecek.

Falda Dayı

Kahve falında dayı görmek maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceğinize ve bu durumların üstesinden gelmek için daha çok çaba harcamanız gerektiğine işarettir. Falda görülen bu sembol genellikle kişiliğinizi olumlu yönde etkileyecek bazı kararlar alacağınızın da işaretidir. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak bir kişi ile aşk yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi memnun edebilir. İlişkinizde partneriniz ile aranızda geçecek olan bazı tartışmaları geride bırakmanız en doğrusu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git