Deniz Kızı

Deniz Kızı
17 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 5.379 kez okundu.

Kahve falında deniz kızı görmek genellikle yaklaşan düğünün habercisidir. Çok yakın bir arkadaşınız evlenecek ve siz de onun adına mutlu olacaksınız. Kısa zaman içerisinde yeni bir eve taşınmanız söz konusu olabilir. Yeni ev yeni çevre size uğurlu gelecek. Mide ağrılarınız için beslenmenize daha çok dikkat etmelisiniz. Fatura gibi ödemelerinizi geciktirmemeniz gerekir zira bu konuda ihmalkarlık ederseniz bir takım sıkıntılar yaşarsınız. Sizi yeniden mutlu edecek bir kişi karşınıza çıkmaz diye kendi kendinize kuruntu etmişsiniz. Kısa zamanda karşınıza bir kişi çıkacak ve tutkulu bir aşkın ilk adımlarını atmış olacaksınız.

Kahve Falında Deniz Kızı

Kahve falında deniz kızı görmek aynı zamanda mal ve mülk anlamına da gelmektedir. Kısa zman içerisinde elinize geçecek olan yüklü miktardaki para ile maddi açıdan çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacak ve daha huzurlu bir döneme gireceksiniz. İş hayatınızda yaşayacak olduğunuz bir takım sıkıntı ve zorluklar kısa süre içerisinde geçecek ve büyük bir adım atarak terffi yolunda ilerleyeceksiniz. Bu konuda sadece sabırlı olmalısınız ve önünüze gelen fırsatları en uygun şekilde değerlendirmelisiniz.

Falda Deniz Kızı

Deniz kızı sembolünün bir diğer anlamı ise kısa zmanda hane içinde yaşanmış olanbir sıkıntınızın uzak bir yerden gelecek olan haber sayesinde çözüme ulaşacağıdır. Bu durum size en iyi şekilde yansıyacak ve büyük bir başarı ile bu durumun üstesinden geleceksiniz. Hanede iç huzur artacak ve mutluluk dolu günler kısa zaman içerisinde kapınızı çalacak.

Etiketler:

Deniz Kızı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge arıkan dedi ki:

    Benim falımda deniz kızı çıktı ne anlama geliyor

Sayfa başına git