Deve

Deve
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.485 kez okundu.

Kahve falında görülen her sembolün farklı bir anlamı olduğu gibi devenin de apayrı bir anlamı vardır. Falda yalnızca deve görmek manevi veya maddi olan bir kısmetin çok kısa bir sürede geleceğine işaret eder. İşle ilgili olan bu kısmet sonucunda çalışanların iş yükünde artış görülebilir ama beraberinde gelirleri artacaktır. Bununla beraber deve, yüklü bir paraya ev ya da araba almayı da işaret edebilmektedir.

Deve Kervanı ve Deve Üstünde İnsan Görmek

Kahve falında deve kervanı, karşılaşacağınız nasiplerin sıra sıra olduğuna yorumlanır. Deve kervanı, evli birinin falında çıkmışsa ailenin maddi imkânların artacağına delalet etmektedir. Deve üstünde insan görmenin de ayrıca bir anlamı bulunur. Deve üstünde insan görülmesi; nasibi çok olan bir kişinin evinize gireceğine yorumlanır. Gördüğünüz deve kervanındaki develerin üstünde insan olması da haneye girecek birden çok nasipli kişi olarak yorumlanabilir. Falda çıkan develerin büyüklüğü de fal içinde yorumlanabilir. Faldaki deve büyükse kazanılan kısmette öyle büyük olur şeklinde açıklanabilir.

Deve ile İlgili Diğer Semboller

Fincanda ya da tabakta çıkan deve figürünün yalnızca kafası görünüyorsa; bu sembol çoğunlukla iş hayatına yorumlanmaktadır. Falında deve kafası çıkan kişilerin iş hayatlarında ciddi bir teklif alacağı söylenebilir. Önemli bir teklifin habercisi olan deve kafası, teklifin sonuçları için iyi ya da kötü şeklinde bir yorum yaptıramaz. Bunun için falda deve kafası yakınında çıkan diğer sembollere odaklanılmalıdır.

Falda Deve ve Kalp

Deve ve kalp sembollerinin bir arada çıkması tek başına bir anlam ifade etmeyebilir. Anlam ifade edebilmesi için deve ve kalp sembolünün birbirine yakın konumlarda çıkmış olması gereklidir. Deve ve kalp bu şekilde birlikte görünüyorsa; falın genel haline bakılarak çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Maddi kısmeti ifade eden devenin kalple çıkması kısmetin manevi yönlü olduğu anlamına gelebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git