Düğün

Düğün
30 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 492 kez okundu.

Kahve falında düğün görmek değişik anlamlarda yorumlanabilir. Düğün sembolünün konumu, biçimi, boyutu bu yorumların şekillenmesinin sebebidir. Kahve falında düğün sembolü genellikle kişilerin sosyal yaşantısı hakkında bilgi veren bir semboldür. Falınızda düğün sembolü var ise sosyal çevreniz ile ilgili bir takım bilgiler alacaksınız demektir.

Kahve Falında Düğün

Kahve falında düğün görmek iyi ya da kötü anlamlarda yorumlanabilir. Hayatınızı düzene sokmak için harcadığınız çabalar karşılıksız kalmayarak sizi daha iyi bir geleceğin beklediğini müjdeleyen düğün sembolü biraz daha sabırlı olmanız gerektiğinin işaretidir. Kahve falında düğün görmek gerçek anlamında olduğu gibi kısa süre içinde bir yakınınızın ya da bir dostunuzun da mürüvvetini göreceğiniz anlamına gelir. Kısa süre içinde katılacak olduğunuz bir davet söz konusu ve bu davette önemli bir yere sahip olacağınızın işaretçisi olan düğün sembolü bütün gözlerin sizin üzerinizde olacağının da habercisidir. Bu davet sayesinde sosyal yaşantınızda yolunda gitmeyen bir kaç pürüzlü durumu kısa süre içinde çözüme ulaştırabileceksiniz.

Falda Düğün

Kahve falında düğün görmek hayatınızın her anında başarıya ulaşacağınızın işaretçisidir. Gelecek ile ilgili kaygılarınızı geride bırakıp biraz daha anı yaşamanız için görülen bu sembol çalışmalarınız ile ilgili düşüncelerinizi biraz daha dikkatli dile getirmeniz için de uyarı anlamı taşır. İş hayatınızda karşınıza çıkacak olan bir kişi ile aranızda bir aşk başlayabilir. Bu durum sizi mutlu bir sona kadar götürebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git