Ekin

Ekin
30 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 383 kez okundu.

Kahve falında ekin görmek emeklerinizin karşılığını alacağınız anlamına gelir. Falda bu sembol kendiniz ile ilgili bir takım kaygıların sona ereceğine işarettir. Kahve falında ekin sembolü bolluk ve bereket dolu bir dönemin habercisidir. Hayatınız ile ilgili bir çok gelişme yaşayacaksınız. Kahve falında görülen ekin sembolünün bir diğer anlamı da gelecek ile ilgili kaygılarınızın kısa süre içinde sona ereceğine ve büyük bir mutluluğun kapıları açılacak.

Kahve falında ekin görmek iş ile ilgili bir takım kaygıların sona ereceği anlamına da gelmektedir. Kısa süre içinde alacak olduğunuz birkaç iş teklifini iyi şekilde değerlendirmeniz sizin açınızdan oldukça önemli bir adım. Kahve falında ekin görmek maddi sıkıntılarınızın sonlanacağına ve iş hayatınızda büyük adımlar atacağınıza işaret eder. Kısa süre içinde elinize geçecek olan yüklü miktarda para bir çok sıkıntının üstesinden gelmenizi sağlayacak. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bu dönemler hayatınız ile ilgili bir çok konuda iyi duruma işaret edecek.

Kahve falında ekin görmek hane içinde alınacak olan bir düğün ya da davet haberine işarettir. Kısa süre içinde büyük bir hediye alabilirsiniz. Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen bir çok sorunu kısa süre içinde partneriniz ile aranızda çözüme ulaştıracaksınız. Kahve falında görülen bu sembol aileniz ile aranızda bir alış veriş olacağına ve büyük bir huzurun çevrenizi saracağına işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git