Falaka

Falaka
26 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 434 kez okundu.

Kahve falında falaka görmek bir çok konuda uyarı anlamı taşır. Fal sahibinin karşısına çıkacak olan acımasız birkaç konuya işaret eden bu sembol dikkatli olmanız için bir uyarı anlamına gelmektedir. Kısa süre içinde karşılaşacak olduğunuz bazı kişiler ile ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Aksi halde bir çok husus sizin canınızı sıkabilir. Hayatınızı daha iyi bir hale getirmek için elinizden geleni yapmanız gerekmekte. Falda görülen falaka sembolü genel yaşantınızda karşılaşabileceğiniz bir takım zorluklar olduğuna ve bu zorlukların sizi üzeceğine işarettir.

Kahve falında falaka sembolü görmek genellikle zorluklar ile başa çıkmanız gerektiğine ve iş hayatınızda yaşayacak olduğunuz bir takım aksiliklere karşı temkinli olmanız gerektiğine işarettir. Kahve falında görülen falaka sembolü hayatınızın daha zor bir hal alacağına işarettir. Gelecek ile ilgili dertlerinizi ve kaygılarınızı bir kenara bırakarak yolunuza devam etmelisiniz. Maddi sıkıntılarınızın üstesinden gelmek için daha fazla çaba harcamanız gerekiyor. Aynı zamanda iş yerinde sizin plan ve projelerinizi çalacak potansiyele sahip kişiler var. Bu durumu göz önünde bulundurarak planlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

Kahve falında falaka görmek hane içinde yaşanacak üzücü birkaç olaya eşittir. Aileniz ile aranızda birkaç tatsızlık içeren konu hakkında konuşmanızın sırası. Kendinizi en iyi şekilde ifade etmeniz gerekiyor ve hane içindeki huzurunuzun artması için biraz daha dürüst davranmanız gerekebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git