Fare

Fare
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.655 kez okundu.

Farenin sinsi bir hayvan olması doğrudan kahve falına da yansımaktadır. Sinsi insanlara yorumlanabilen fare figürü sıklıkla iş hayatında kabul edilir. Kısacası kahve falında fare çıkması pekiyi anlamlar içermez.

Falda Fare Ne Anlama Gelir?

Sinsi bir kişiye delalet eden fare, özellikle iş hayatında size ihanet edebilen birini ifade eder. Bazı yorumlara göre ise fare maddi kayıpları haberdar edebilir. Pek güvenilir olmadığı kabul edilen birinin borç isteyeceği ve bu borcun da sizi mağdur edeceğine delalet eder. Falınızda fare çıkmışsa bu tür kişilere taviz vermemeye özen göstermeniz yararınıza olur.
Can sıkıcı olaylar ve dost gibi görünen düşmanlara işaret eden fare falda çıkmışsa fal sahibi özellikle iş hayatında ciddi kararlar almamalıdır. Zor bir süreci ifade eden fare işten çıkartılmanıza ya da istifa etmenize yorumlanabilir. Falda görülen farenin büyük olması düzenbaz ve tehlikeli bir insanı işaret eder.

Farenin Diğer Sembollerle Birlikte Görülmesi

Kahve falında fare yılan ile birlikte görülmüşse kazançlarınıza göz koymuş birine delalet eder. Bu durumda fal sahibinin yakın zamanda ortakça yapılacak işlerden uzak durması gerekir. Fare eğer kedi ile birlikte çıkarsa oldukça baskın karaktere sahip birinin size zorla bir şey yaptıracağına da delalet eder. Bu süreçte kurnaz olmalı ve taviz vermemelisiniz. Farenin diğer sembollerle birlikte çıkması halinde bu anlamları verebilmesi için bu sembollerin birbirine çok yakın olması gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git