Fil

Fil
22 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 938 kez okundu.

Falda  fil sembolünün çıkması, genellikle iş konuları üzerine yorumlanır. Çalışmayanlar için yeni bir işi, çalışanlar için başka bir iş teklifini, işsizler içinse başvurunun olumlu sonuçlanmasını ifade etmektedir. Falında fil çıkan kişi için şanslı günler yakındır denebilir.

Falda Fil Dişi ve Fil Ayağı

Falda fil dişi görülmesi bir uyarı mahiyetindedir. Aileyle ya da eşle daha fazla vakit geçirmeniz konusunda uyarı veren fil dişi, ailenize daha çok değer verin mesajı içerir. Kahve falında fil ile ilgili olarak görülebilecek bir diğer sembol fil ayağıdır. Falda fil ayağı, hayatınıza girecek yeni bir kişiyi ve bu kişiye karşı temkinli olmanız anlamında uyarıdır. Kahve falında fil ayağı görüyorsanız; tanışacağınız bu yeni kişiye fazla güvenmemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Kahve Falında Fil ile İlgili Diğer Semboller

Fil ile ilgili olarak kahve falında fil hortumu görebilirsiniz. Fil hortumu, uzun zamandır beklediğiniz şaşırtıcı haberlerin geleceğine işaret eder. İş, sınav ve benzeri durumlar için beklenen haberlerin geleceğini söyleyen sembol sonucun iyi mi kötü mü olduğu konusunda fikir vermez. Falda Fil hortumu, kahve tabağında çıkarsa; hanede hamile bir bayan varsa çocuğun erkek olacağına işaret eder.  Kahve falında fil ve kalp sembolü birlikte görülürse çok farklı anlamlar ifade etmektedir. Fincanında fil ve kalp görülen kişilerin hayatında onlara çok değer veren bir kişinin varlığını sembolize eder. Bu anlamın oluşabilmesi için fil ve kalp sembollerinin birbirine yakın olması gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git