Filiz

Filiz
10 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 496 kez okundu.

Kahve falında filiz görmek yeni başlangıçların habercisidir. Kısaca özetlemek gerekirse hayatınızda karşınıza çıkacak ya da çıkmış olan fırsatları değerlendirmeniz gereken bir dönemin habercisidir. Hayatınızı yoluna koymanız için bir çok aşamadan geçmeniz anlamına gelen bu sembol küçük bir başlangıç için hazır olduğunuz anlamına gelir ve bunun için göstermeniz gereken çabanın sizi oldukça olumlu yönde etkileyeceğine delalettir.

Kahve Falında Filiz Görmek

Kahve falında filiz sembolü yeni kararlar alacağınıza ve bu kararların işiniz de dahil olmak üzere bütün hayatınızı olumlu yönde etkileyeceği anlamına gelir. Kahve falında görülen bu sembol hayatınızın daha iyi bir hale geleceğine işarettir. Karşınıza çıkacak bir kaç fırsatı olumlu yönde değerlendirmeniz hayatınız açısından son derece önemli bir durum. İş hayatınızda önünüze gelecek bir kaç teklifi iyi şekilde değerlendirmek için biraz riske girebilir ve bunun için çevrenizden yardım alabilirsiniz.

Falda Filiz Görmek

Kahve falında filiz sembolü görmek aynı zamanda aileniz ile aranızdaki sıkıntıların sona ereceği ve bu durumun üstesinden kolaylıkla geleceğinizi işaret eder. Falda görülen bu sembol genellikle kendinizi daha iyi bir konuma getirmeniz için bir işaret olsa da bu durumu aileniz için de değerlendirmeniz sizin açınızdan son derece önemli bir adım olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git