Gelinlik

Gelinlik
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 869 kez okundu.

Kahve falında gelinlik görmek genellikle hayırlı konulara vesiledir. Alınacak olan temiz haberlere işarettir. Kısa süre içinde aşk hayatınızda bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz ve bu gelişmeler sayesinde hayatınızda büyük bir değişiklik olabilir. Falınızda gelinlik giymiş bir kadın var ise eğer haneye gelecek olan bir kişinin habercisidir. Kısa zamanda hanenizin içine dahil olacak olan bir kişi var demektir.

Kahve Falında Gelinlik

Kahve falında gelinlik görmek değişik anlamlara delalet edebilir. Eğer gelinlik siyah ise büyük bir hüsran sizi bekliyor demektir. Genellikle kişisel acılarınızı başkalarıyla paylaşmamakta ısrarcı olsanız da bunun sizin için büyük bir önemi olduğu açık bir şekilde ortada. Kendinizi bazı konularda daha az üzmeye çalışmalısınız. Falda çıkan siyah gelinlik son zamanlarda çekecek olduğunuz bazı sıkıntılar olduğuna işarettir. Eğer hayatınız ile ilgili büyük bir karar almanız gerekirse bu kararı alırken iki kere düşünmelisiniz ve hatta ailenizden yardım istemelisiniz.

Falda Gelinlik

Kahve falında gelin ve damat görmek genellikle bir düğüne katılacağınızın habercisidir. Ya da eğer bekar bir kişi iseniz kısa süre içinde bir izdivaç teklifi alabileceğinizin göstergesidir. Etrafınızda sizin ile ilgili bir takım düşünceleri olan kişilere karşı son derece nazik davranmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git