Geyik

Geyik
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.389 kez okundu.

Kahve falında geyik sembolü görülmesi genel anlamda aydınlık bir geleceği ifade eder. Aydınlık gelecekte yaşanacak gelişmelerin oldukça hızlı gelişeceği anlamına da gelir. Bu gelişmeler özellikle iş konusunda ilerleyebilir. Bununla beraber aile içi saadeti de sembolize edebilir. Özellikle de fincan tabağında çıktığında geyik, aile mutluluğunu ifade eder.

Kahve Falında Geyik Ne Anlama Gelir?

Kahve falında geyik çıkması genellikle kötü bir anlam içermez. Bu nedenle falında geyik çıkanlar ferahlayabilirler. Geyik sembolü sürü şeklinde görülürse; mutlu günlerin geleceğine yorumlar. Ayrıca bu sürü, size önem veren bir dosta işaret eder. Geyik sembolü yakınlarında at sembolü de görülürse; falın sahibi için nişan anlamına gelir. Geyik ve at birlikte evli birine çıkarsa; hane içinden birinin evlilik haberine işaret eder. Geyik sembolüne dağ, tepe gibi detaylar eşlik ediyorsa; kişi kariyerinde hızlı bir yükseliş içine girebilir. Ancak birlikte görülen sembollerin birbirine yakın olmasına dikkat edilmelidir.

Kahve Falında Geyik Boynuzu Görmek

Geyik boynuzu, evli olan kişiler için eş ve çocuklar ile olan mutluluğun katlanarak artacağına yorumlanır. Fincanda geyik boynuzu görülmesi mutluluk verici haberlerin geleceğine işaret eder. Geyik boynuzu beraberinde geyiğin kafası ile birlikte görülürse herhangi bir nedenden çevrenizdeki kişiler tarafından övgü alacağınızı ifade eder. Bu anlamda yakın tarihte başarılı bir olaya imza atabilirsiniz. Bu başarı herkesin dilinde dolaşacak kadar büyük olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git