Gökkuşağı

Gökkuşağı
21 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.252 kez okundu.

Kahve falında gökkuşağı görmek yaşadığınız sorun ve sıkıntıların sona ereceği ve huzurunuzun artacağı bir döneme gireceğinizi işaret eder. Falda gökkuşağı sembolü çok sık rastlanan bir sembol değildir. Bu sebeple fal sahibinin son derece şanslı olduğuna da işarettir. Kahve falında gök kuşağı görmek hayatınızın daha iyi bir hal alacağına ve büyük huzurun kapınızı çalacağına işarettir. Kahve falında gök kuşağı sembolü işlerinizin yoluna gideceğine, hayatınızın düzene gireceğine delalet eder.

Kahve Falında Gök Kuşağı

Kahve falında gökkuşağı görmek genellikle yaşamakta olduğunuz sıkıntılardan arınarak daha huzurlu bir döneme adım atacağınızı müjdeler. İş hayatınızda yaşamakta olduğunuz bir takım sıkıntıların arkada kalacağı ve büyük bir mutluluğun kapınızı çalacağını simgeleyen gök kuşağı sembolü maddi sıkıntılarınızı atlatacağınızı işaret eder. Kahve falında gök kuşağı iyiliğin ve dürüstlüğün sembolüdür. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan bir iş teklifi size beklenmedik kapıları ardına kadar açacak ve mutlu bir döneme gireceksiniz.

Falda Gökkuşağı

Kahve falında gök kuşağı sembolü görmek genellikle fal sahibinin iç dünyası ile ilgili olsa da yaşanacak güzel günlerin geleceğine delalet eder. Falda görülen gök kuşağı sembolü büyük bir haber alacağınıza ve aileniz ile birlikte bu habere çok sevineceğinize işarettir. Aynı zamanda yeni aşkların da habercisi olan gök kuşağı tutkulu bir aşk yaşayacağınıza işaret eder.

Etiketler:

Gökkuşağı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ceren dedi ki:

    teşekkürler çok açıklayıcı olmuşş

Sayfa başına git