Havan

Havan
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 545 kez okundu.

Kahve falında havan görmek isteklerinizi engelleyecek bir kişinin varlığına işarettir. Kısa süre içinde beklentilerinizin yolunda gitmeyen bir takım olaylar sebebi ile gecikeceği ya da sizi üzüntüye sokabileceği bir döneme girebilirsiniz. Falda görülen havan sembolü hayatınızın daha iyi bir hal alması için biraz daha çaba harcamanız gerektiğine işarettir. Yaşantınız ile ilgili bir takım planlarınızı kimse ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde bu planlarınızı bozguna uğratacak bir kişi size müdahale edebilir.

Kahve Falında Havan

Kahve falında havan sembolü kötü haberlere işarettir. İş hayatınızda yolunda gitmeyen bir takım olumsuzluklar kapınızı çalabilir. Falda görülen havan sembolü bu olumsuzlukların habercisidir. Maddi anlamda yaşamakta olduğunuz zorluk ve sıkıntılar gelecek ile ilgili kaygılarınızın artmasına sebep olabilir. Havan sembolü işlerinizi bozacak ve sizin iyiliğinizi istemeyen bir kişinin varlığını temsil eder. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan kişilere karşı temkinli olmalı ve sırlarınızı kendinize saklamalısınız. Aksi halde üzüntü kapınızı çalabilir.

Falda Havan

Kahve falında havan görmek genellikle yaşantınız ile ilgili bir takım durumları gözden geçirmeniz gerektiğine işarettir. Hayatınızın daha da kötüye gitmemesi için hatalarınızdan kaçınmalı ve aileniz ile birbirinize daha fazla olmalısınız. Sırlarınızın açığa çıkacağı bu dönemde kendinizi kanıtlamak için bütün fırsatları değerlendirmeniz gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git