Horoz

Horoz
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.310 kez okundu.

Horoz sembolünün kahve falında çıkması tek başına genellikle bir anlam ifade etmez. Bu nedenle beraberinde çıkan sembolleri değerlendirmek doğru olacaktır. Horoz erken bir haberci olarak yorumlanır ama neyin habercisi olduğu ve benzeri gibi detaylar için diğer semboller incelenmelidir.

Kahve Falında Horoz

Fal sahibinin yaşayacağı bazı olayların habercisi olarak kabul edilen horoz herhangi bir olay için yakın zamanda fal sahibinin uyarılacağına da yorumlanabilir. Falın sahibi için iş hayatında önemli başarıları ifade eder. Eğer horoz ve tavuk bir arada görülüyorsa sadık bir eş ya da sevgili işaret edebilir. Uzakta olan sevilen bir kişiyle hasretin biteceği şeklinde de anlamlandırılabilir.

Falda Horoz

Falda horozun öttüğüne dair bir görüntü verirse bu durumda çelişkili durumların artık çözülmesi gerektiğine işaret eder. Öten horoz beraberinde çıkan sembollere göre maddi kazanç konusunda daha fazla odaklanmayı gerektirdiğine yorumlanabilir. Kahve fincanında horozun sadece kafası görülürse; herhangi bir konuda ciddi bir değişimi ifade eder. Ancak bu değişimin yönü iyi tarafta olacaktır.

Horoz ve Kalp Sembollerinin Birlikte Görülmesi

Horoz ve kalp sembolleri fincanda birlikte çıkarlarsa kişinin özel hayatında beklediği durumların sonuç olarak gerçekleşeceğine yorumlanır. Aşk hayatındaki bu beklentilerin iyi biçimde sonuçlanacağı düşünülür. Ancak horoz ve kalp aynı zamanda güç sahibi bir kişiye de işaret edebilir. Aynı semboller fincan tabağında görülürse; daha çok aile ve hane halkına yönelik yorumlanmalıdır. Bu şekilde bir yorum yapılabilmesi için horoz ve kalp işaretlerinin birbirine yakın olması gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git