Isırgan Otu

Isırgan Otu
11 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 395 kez okundu.

Kahve falında ısırgan otu görmek beklenmedik bir kaç olayın yaşanmasına ve bu durum karşısında fal sahibinin temkinli olması gerektiğine işarettir. Falda görülen bu sembol bir uyarı anlamı taşır ve aynı zamanda da kendinizi daha iyi ifade etmeniz gereken bir dönemin habercisidir. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan bir kişi ile aranızda bir kaç kötü olay yaşanabilir. Falda görülen bu sembol kendiniz açısından karşınızdakini daha iyi değerlendirmeniz gerektiğinin işaretidir.

Kahve Falında Isırgan Otu

Kahve falında ısırgan otu görmek iş hayatınızda da oldukça sıkıntılı zamanlar geçireceğinizin habercisidir. Hayatınızı yoluna sokmak için almak zorunda olduğunuz riskler sizi biraz daha zor duruma sürükleyebilir. İş yerinde beklenmedik bir durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Maddi açıdan çekmekte olduğunuz sıkıntıları geride bırakmak için elinizden geleni yapmanızda ve bu durumu iyi şekilde değerlendirmenizde fayda var.

Falda Isırgan Otu

Kahve falında görülen ısırgan otu sembolünün bir dier anlamı da hane içindeki huzursuzluğun kısa süre içinde sona ereceğidir. Yakın çevrenizde hasta olan bir kişi var ise sağlığına kısa zamanda kavuşacak ve büyük bir huzur etrafınızı saracak. Falda görülen bu sembol aynı zamanda yapmanız gereken işleri daha da geciktirmemeniz anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git