İtfaiye

İtfaiye
26 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 571 kez okundu.

Kahve falında itfaiye görmek arkanızdan dedikodunuzu yapan bazı kişilere işarettir. Bu kişiler yakın zaman içinde sizi sıkıntıya uğratabilir ve yaşadıklarınızın daha kötü hal almasına sebep olabilir. Kahve falında görülen itfaiye sembolü büyük problemlere ve sıkıntılara delalettir. Hayatınızın daha da kötü bir hal alacağına işaret eden bu sembol bütün çabalarınıza rağmen düzeni oturtamamanıza sebep olacak bir kişinin varlığına işarettir. Kahve falında itfaiye sembolü genellikle zorluk ve sıkıntıların habercisidir.

Kahve Falında İtfaiye

Kahve falında itfaiye görmek genellikle iş hayatınızda maddi açıdan yetersiz olacağınız bir döneme işarettir. Sıkıntılarınızı çözüme ulaştırmak biraz daha çaba göstermeli ve gerekirse çevrenizde sizi seven kişilerden destek almalısınız. Falda görülen bu sembol kişisel açıdan çöküntüye uğradığınızı işaret eder ve daha çok çalışma ile daha iyi bir hal alacağınızı gösterir. Kahve falında itfaiye sembolü görmek genel anlamda sıkıntı ve zorluk olarak ifade edilse de bazı durumlarda kendiniz için daha iyi bir geleceğe de işarettir.

Falda İtfaiye

Kahve falında itfaiye görmek aynı zamanda hayatınızın büyük kısmının pişmanlıklara dayalı olduğunu da işaret eder. Bu durum gelecek ile ilgili kaygılarınızı tetiklese de bir bakımdan biraz da size çalışma hırsı verebilen bazı durumların habercisidir. Hane içinde bazı kişiler ile aranızda yaşayacağınız zorluk ve sıkıntılar kısa zaman içinde sonuca ulaşacak ve büyük bir mutluluk kapınızı çalacak. Biraz daha sabırlı olmanızda ve tedbiri elden bırakmamanızda fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git