Jartiyer

Jartiyer
18 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 264 kez okundu.

Kahve falında jartiyer görmek genellikle uyarı anlamı taşısa da bazı durumlarda mutluluğu ve huzuru temsil eder. Falda görülen jartiyer sembolü hareketli bir aşk hayatınızın olduğuna ve bu durumdan son derece memnun olduğunuza işarettir. Falda jartiyer görmek genellikle ilişkilerinizin her zaman yolunda gittiğini ve büyük bir mutluluğun partneriniz ile kapınızı çalacağına işarettir. Falda jartiyer görmek iş hayatınızda bir takım olumsuzluklara da delalet eder.

Kahve Falında Jartiyer

Kahve falında jartiyer sembolü iş yerinde sizi çekemeyen ve sırlarınızı açığa çıkarmaya çalışan tehlikeli bir düşman anlamı taşır. Kısa süre içinde kendiniz ile ilgili planlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Hayatınızın sıkıntıya uğrayacağı bu zamanlarda iş hayatınızın ve maddi kazancınızın korunması açısından kimse ile sırlarınızı ve planlarınızı paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

Falda Jartiyer

Kahve falında jartiyer sembolü hareketli bir aşk hayatınız olduğunu gösterir. Eğer jartiyer giymiş bir kadın var ise fal sahibinin medeni durumuna göre evlilik ya da bebek haberi olabilir. Kahve falında jartiyer gören kişi eğer erkek ise partneriniz sizi aklından çıkarmıyor demektir. Hane içine gelecek olan bir kişi aşk hayatınız ile ilgili bazı olumsuz yorumlar ve eleştiriler yapabilir. Bu kişiye dikkatinizi vermemeniz gerekiyor. İlişkinizin daha da yolunda gitmeye başlayacağını işaret eden bu sembol tutkulu bir aşkın habercisidir. Hane içinde oldukça mutluluk verecek birkaç haber alabilirsiniz. İç huzurunuz artacak ve mutluluk çevrenizi saracak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git