Jet

Jet
12 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 648 kez okundu.

Kahve falında jet görmek duygusal anlamda yaşayacağınız köklü ve ani değişimlere delalet eder. Kahve falında görülen bu sembol oldukça zor denk gelen fakat oldukça da hayırlı bir anlam ifade eden bir semboldür. Kahve falında jet görmek genellikle hayatınızda olacak olan köklü değişikliklere ve bu değişikliklerin sizi etkileyeceğine işarettir. Falda görülen bu sembol aşk hayatınız ile ilgili de bir takım değişimler olacağına ve partneriniz ile aranızdaki sorunların sıkıntı yaratacağına ve bu sıkıntıların huzursuzluğunuzu geçireceğine işarettir.

Kahve Falında Jet

Kahve falında jet sembolü görmek iş hayatınızda başınıza gelecek bazı sürprizlere işarettir. Ayrıca maddi açıdan çekmekte olduğunuz sıkıntılar kısa sürede sona erecek ve büyük bir rahatlamaya ulaşacaksınız. Kahve falında görülen jet sembolü genellikle hayatınızı değiştirecek bir takım ani kararlara da işaret eder. Kısa süre içinde karşılaşacağınız bir kişi ile birlikte alacak olduğunuz kararlar gelecek ile ilgili kaygılarınızın oluşmasına ve bu durumun sizi rahatsız edeceğine de işarettir.

Falda Jet

Kahve falında jet görmek hane içinde de bir takım değişimlere işarettir. Hayatınızda meydana gelecek köklü değişiklikler sizi son derece mutlu edecek ve sevdikleriniz ile aranızda oluşan iyiliklerin kısa süre içinde kapınızı çalacağına işarettir. Kahve falında jet sembolü görmenin bir diğer anlamı ise hane içindeki huzurun kısa süre içinde artacağına işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git