Jilet

Jilet
11 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 514 kez okundu.

Kahve falında jilet görmek bir kaç farklı anlama gelir. Jilet sembolü falda çok sık rastlanan bir sembol değildir. Ayrıca kahve falında görülen bu sembolün anlamı da pek iç açıcı değildir. Falda jilet sembolü görmek fal sahibinin karşısına çıkacak bir kaç kötü olaya işaret eder. Kahve falında jilet görmek aynı zamanda hayatınızı daha iyi bir yer haline getirmek için göstereceğiniz çabaların karşılıksız kalacağı anlamına gelir ve bu durum sizin için oldukça sıkıntı içerebilir. Kahve falında jilet sembolü fal sahibinin kötü seçimler yapacağı bir dönemin habercisidir.

Kahve Falında Jilet

Kahve falında jilet görmek bir çok farklı anlama gelir. Falda görülen bu sembol iş hayatınız konusunda alacak olduğunuz kötü kararların sonuçlarının sizi olumsuz etkileyeceği anlamına gelir. Aynı zamanda falda jilet görmek maddi sıkıntılarınızın daha da artacağına ve zorlukların kısa süre içinde kapınıza dayanacağının habercisidir. Ayrıca falda görülen jilet sembolü bir uyarı anlamı da taşır. Fal sahibinin daha iyi seçimler yapmasını işaret eden bu sembol yorumlama şekline göre değişebilir.

Falda Jilet

Kahve falında jilet sembolü hane içinde duyulacak bir ölüm haberine işaret eder. Kısa süre içinde yakın çevrenizden bir kişinin vefat haberini alabilirsiniz. Hane içinde sıkıntılarınızın artacağını işaret eden bu sembol aileniz ile aranızdaki sorunları çözmek için daha çok çaba göstermeniz gerektiğinin habercisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git