Kalp ve Balık

Kalp ve Balık
30 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.461 kez okundu.

Kahve falında kalp ve balık maddi yönden de hiç güzel gitmeyen günleri geride bırakıyorsun. Eşinin de desteği ile büyük bir borcundan kurtularak rahatlayacaksın fakat bu konuda ders de alman gerekiyor. Artık tek başına değilsin ve hatta aileye de bir bebek katılacağı için daha ekonomist davranmalısın. Kıyafetlere olan düşkünlüğün eşinin de sana maddi olarak yetişmesine engel oluyor. Takıntılı birkaç ay geçireceksin fakat bu tamamen gebeliğe de bağlı olacak.

Kahve Falında Kalp ve Balık

Kahve falında kalp ve balık görmek karşı tarafın ilgisizliği sizi de çileden çıkarıyor. Kendinizi de üzmek yerine dikkatini çekmek için yollar aramalısınız. Başardığınızı gördükçe de sevineceksiniz. Eşinizin de kafa karışıklığı özel hayatına da yansıyor. Onunla dertleşmeyi de ihmal etmeyin. Evle ilgili de sorunlar gelip geçici ama siz çok büyütüyorsunuz. Tez canlı olmanız etrafınızdakilere de zarar veriyor. Enerjinizi de spora yöneltebilirsiniz. Temizlikle de kafayı bozmayın ve ailenize de vakit ayırın.

Falda Kalp ve Balık

Kalp ve balık karşı tarafın evliliğe de alışamamış olduğunu düşünüyorsunuz. Hatayı biraz da olsa kendinizde de arayın. Eleştirerek bir yere de varamazsınız. Bencil davranmayın ve büyüklerinizden de akıl almaya çalışın. Fakat akıl aldığınız kişilerin de niyetlerine dikkat edin. Sağlığınız ile ilgili bir sorun için hastaneye de gidebilirsiniz ama orda sizi bir sürpriz bekliyor. Alacağınız haber de bütün aileyi heyecanlandıracak. İkilemde kaldığınız konularda hislerinize de güvenin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git