Kalp

Kalp
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 681 kez okundu.

Kalp sembolü reel hayatta olduğu gibi falda da duygusal açıdan yoğun dönemlere işaret eder. Kalp genellikle kötü anlamlar içermez. Hatta mutluluğu yakalayacağınıza bile delalet edebilir. Kalbin iş hayatı için de çeşitli anlamları vardır.

Falda Kalp Ne Anlama Gelir?

Falda görülen kalp duygusal anlamda olduğu kadar iş hayatında da anlamlıdır. Kalp, finansal bakımdan sürpriz gelişmelere yorumlanabilir. Para sıkıntısı yaşayanların yakın zamanda rahatlayacağı söylenebilir. Kalp figürü umut edilmiş, hayal edilmiş olayların gerçekleşmesine delalet eder. Bu hayaller iş ve aşk konusunda olabilir. Kalp fincanın ortasında belirmişse yorum aşka yönelik yapılmalıdır. Bekâr olanlar için yakında bir evliliği işaret edebilir. Kalp tabakta çıkmışsa çevrenizdekilerin gözünde değerinizin artacağına delalet eder. Falda kalpli balon görmek bereketi sembolize etmektedir. Falında kalpli balon çıkan kişiler yakın zamanda oldukça karlı işler yapacak demektir. Falınızda kalpli balon görülmüşse yatırımlar yapabilirsiniz.

Kalbin Diğer Sembollerle Birlikte Görülmesi

Kalp ve yılan fincanda birlikte görülebilir bir ikilidir. Kalp ve yılan fincanda çıkmışsa sevdiğiniz birinin sizinle yalnızca çıkar ilişkisi kurduğuna delalet eder. Kalp ve yılan kıskançlık olarak da yorumlanabilir. Kalp ve okun bir arada görülmesi yaşanacak sürpriz bir ilişkiye yorumlanır. Evli kişilerin falında çıkan kalp ve ok aşkın güçleneceğine işaret eder. Kalp ve ok yaşanacak zorlukların üstesinden gelineceğine yorumlanabilir. Falda kalp ve at bir arada görülmüşse huzur ve hayırdan söz edilebilir. Görülen kalp ve at sembolleri birbirine ne kadar yakınsa o kadar güçlü bir aşkı da temsil edebilir. Kalp ve at tabakta görülmüşse hane içinden birinin bir aşk yaşayacağına delalet edebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git