Kaplumbağa

Kaplumbağa
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.267 kez okundu.

Kahve falında görülen kaplumbağa reel hayattaki yavaşlığına göre yorumlanır. Yavaş gelişme gösteren olaylara karşı fal sahibinin sabrını koruması gerektiği yönünde uyarı niteliğindedir. Yaşanan bu süreçte fal sahibi kendine bazı dersler çıkartabilir. Kahve fincanının tam ortasında görülen kaplumbağalar, yeni haberlere göstergedir. Hali hazırda devam eden mahkemelik işleriniz varsa bunların çok geç sonuçlanacağına yorumlanabilir. Kaplumbağa fincanda ya da tabakta bir insanla birlikte çıkmışsa mıymıntı bir kimsenin sizin işlerinizi yavaşlatacağını sembolize eder. Bu düşük enerjili insan çoğu zaman işlerinizi engelleyecektir. Bu nedenle tedbirli davranmakta yarar olacaktır.

Falda Kaplumbağa Kafası Görmek

Fincanınızda kaplumbağa kafası görülmüşse sizi çekiştiren insanlara delalet eder. Sizi çekiştiren insanlar iş yaşantınızda ya da akrabalarınız arasında olabilir. Fincandan bunu anlamanın pek bir yolu yoktur ama çıkan kaplumbağa bu anlamda iyiye işarettir. Çünkü kaplumbağa kafası bu insanların artık ağzının mühürleneceğini işaret eder. Kısacası falında kaplumbağa kafası görülen fal sahibi hakkında artık kimse kötü bir şey söylemeyecektir.

Falda Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Falda kaplumbağanın büyük ya da yavru olması maddi konularla ilişkilidir. Görülen kaplumbağa büyükse gelecek olan büyük bir para şeklinde yorumlanır. Fincanda görülen kaplumbağa yavrusu ise bu paranın miktarının küçük olacağına delalet eder. Kaplumbağa yavrusu ayrıca kendinizi keşfedeceğiniz bir süreci ifade eder. Bu keşif yeni kapıların açılmasını da sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git