Kedi

Kedi
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.841 kez okundu.

Kedi kahve falında sık sık görülen sembollerden bir tanesidir. Birbirinden farklı çok anlamı ve detayı bulunur. Kedinin bilinen en meşhur özelliğinin nankör olması sebebiyle fallar da ilk etapta bu yönde yorumlanır. Ancak kedinin sevimli tarafı pozitif anlamlara da işaret etmektedir.

Kahve Falında Kedi Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Kişinin falında çıkan kedi, ilk olarak fal sahibinin kişiliğini işaret eder. Kişinin samimi, içten ve cana yakın olması gibi detayları barındırır. Buna benzer olarak bu özelliklerde birinin hayatınıza girebileceği şeklinde de yorumlanabilir. İş hayatı bakımından yorumlandığı zaman zarara ve eksilecek bir paraya işaret eder. Kahve falında kedi çıkmış kişilerin ayrıca özel hayatlarına dikkat etmesi gerekir. İkili ilişkilere üçüncü bir kişiyi karıştırmamaya özen gösterilmelidir.

Falda Kediye Ait Sembollerin Görülmesi

Kahve falında kedilere ait olan bazı semboller görülmesi de olasıdır. Kedi kafası, kedi gözü, kedi patisi ve kedi yavrusu bunların başında gelir. Bunların her birinin farklıca anlamları vardır. Kahve fincanında kedi kafası görülmesi hayatınızdaki kişiyle olan bağların güçleneceğine delalet eder. Kedi kafası kısaca hayat arkadaşına, sevgiliye işarettir. Kedi yavrusu ise bazı olumsuzlukların önceden tahmin edilebileceğini işaret eder. Kedi yavrusunun masumiyeti, kahve falında kişinin sezgilerinin güçleneceğine yorumlanmıştır. Falda kedi patisi sembolünün görülmesi huzura kavuşmaya yorumlanır. Kedi patisi ayrıca helal kazanca, evin rızkının artacağına yorumlanabilir. Kedi gözü ise doğrudan yorumlanmaz ve göz sembolünün anlamından hareketle yorumlanabilir; çevrenizde bazı insanların sizin için bir hainlik planladığını işaret edebilir.

Etiketler:

Kedi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Erdem dedi ki:

    Kahve falinda kedi ve hemen yaninda bir insan gordum basi hafif egilmis durumda bu ne anlama geliyor

    1. Anonim dedi ki:

      Yani samimi içten kişilik sahibi biriyle karsilacaksiniz anlaminda

Sayfa başına git