Kelepçe

Kelepçe
12 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 507 kez okundu.

Kahve falında kelepçe görmek alacak olduğunuz kararları dikkatli almanız anlamına gelir. Zor bir dönemden geçtiğiniz bu dönemlerde kendiniz için birkaç şeyden feragat edebilirsiniz. Kısa süre içinde hayatınıza girecek olan bir kişi tarafından zarar görebilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Kahve falında görülen kelepçe sembolü hayatınız hakkında bir takım sıkıntılara ve bu sıkıntılar ile ilgili yaşadığınız zorluklara da işaret eder.

Kahve Falında Kelepçe

Kahve falında kelepçe görmek genellikle iş hayatınızda da bir takım sıkıntı ve zorluklar yaşayacağınıza işarettir. Kısa süre içinde bir takım maddi sıkıntılar çekebilirsiniz. Bu dönemden kendinizi soyutlamak ve zararsız bir şekilde çıkmak için biraz daha çaba harcamanız gerekmektedir. Falda görülen bu sembol hayatınızın biraz daha zor bir döneme gireceğine işaret ederken aynı zamanda bir takım sıkıntıların da kapınızı çalacağına işarettir. İş hayatınızda alacak olduğunuz birkaç karar geleceğinizi etkileyebilir. Bu durumda yaşantınızı daha iyi bir hale getirmek için çaba harcamanız gerekmektedir.

Falda Kelepçe

Kahve falında kelepçe sembolü görmek hane içinde beklenmedik bir olay yaşanacağına ve bu durumun üzüntüye yol açacağına işarettir. Kelepçe sembolü genellikle başınıza gelecek bir takım olay ve durumların sizi ne kadar üzüntüye sokacağı anlamına gelir. Hane içindeki kişilerin bir takım sorunları ile ilgileneceğiniz bu dönemlerde biraz daha ailenizin yanında olmanız gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git