Kurt

Kurt
28 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 3.249 kez okundu.

Kahve falında kurt çıkması, fal sahibinin dertli olduğuna ve bu derdi birine anlatmaya ihtiyaç duymasına delalet eder. Fal sahibi üstündeki kötü enerjiden kurtulmak için biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyar. Kısacası kurt genel olarak yalnızlığa işaret etmektedir.

Kahve Falında Kurt Ne Anlama Gelir?

Kurt kişilik sembolü olarak isyankâr kimselere işaret etmektedir. Ayrıca falında kurt çıkan kişinin son zamanlarda kendisini yıpratacak olaylar yaşadığına da yorumlanır. Kişi sevdikleriyle sıkıntılarını paylaşmak isteyebilir. Kurt sembolü yarıca lider ruhu ve asiliği ifade eder. Fincanda görülen kurt, fal sahibini çekemeyen insanlara yorumlanır. Bahsi geçen kişiler fal sahibinin kötülüğünü istemektedir. Bunlarla beraber falda kurt iyi bir anlamda; fal sahibini bir dertten kurtaracak kişiye delalet edebilir.

Falda Kurtla İlgili Diğer Semboller

Kahve fincanında görülen kurt sembolleri çok çeşitli olabilir. Bunlardan birisi de uluyan kurttur. Kurdun uluması fal sahibinin kendisi hakkında yapılan dedikoduları bir şekilde işiteceğine işaret eder. Falda görülen kurt kafası, çevrenizde sürekli negatif enerji veren kimseye yorumlanır. Bu durumda bu kişiden uzak durmanız yararınıza olacaktır. Fincanda kurt köpeği çıkması saldırgan ve dengesiz bir kişiliğe işaret eder. Bu kişi uzaktan bakıldığında sakin duruşuyla dikkat çeker. Son olarak fincanda kurt adam görülmesi; dost görünen ama düşman olan kimseye işarettir. Bu nedenle fal sahibi, çevresindeki kişilere daha dikkatli bakmak konusunda uyarılabilir.

Etiketler:

Kurt Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. KEBp dedi ki:

    ankarada yaşıyorum dalgınlıkla falda gurt görmek diye aratmışım 😀

Sayfa başına git