Kuş Tüyü

Kuş Tüyü
11 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 565 kez okundu.

Kahve falında kuş tüyü görmek oldukça huzurlu bir geleceğin habercisidir. Kısa süre içinde yaşamakta olduğunuz sıkıntı ve sorunların sona ulaşacağı ve huzurunuzun artacağını müjdeleyen bu sembol hane içinde ya da sosyal yaşantınızda elinize geçecek büyük fırsatların habercisidir. Hayatınız ile ilgili yolunda gitmeyen bir takım sorunların çözüleceği bir sembol olan kuş tüyü sembolü kişiliğinizin son derece mutlu ve huzurlu olduğuna işarettir.

Kahve Falında Kuş Tüyü

Kahve falında kuş tüyü sembolü görmek iş hayatınızdan bir takım olumsuzlukların geçeceği ve maddi açıdan yaşamakta olduğunuz sıkıntıların geride kalacağı anlamına gelir. Falda görülen bu sembol hayatınızın son derece mutlu bir sona ulaşacağına ve yaşamakta olduğunuz zorluklardan kısa süre içinde arınacağınıza delalettir. İş yerinde yaşamakta olduğunuz bazı sorunları kafanıza takmamanız gereken bir döneme gireceksiniz. Sizden daha üst kademede olan yöneticilerinizden ya da patronlarınızdan alacak olduğunuz bir teklif hayatınızı daha iyi bir hal haline getirmeniz için iyi şekilde değerlendirmeniz gereken bir fırsat olabilir.

Falda Kuş Tüyü

Kahve falında kuş tüyü görmek beklenmedik bir haber ile birlikte hane içinde yaşayacağınız sorun ve sıkıntıların çözüme ulaşacağını simgeler. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan bu fırsatları iyi şekillerde değerlendirmek aileniz ile aranızda yaşadığınız sorunların sona ereceğini müjdeler. Falda kuş tüyü görmek uzak bir yerden gelecek olan bir mektubun habercisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git