Lahana

Lahana
17 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 448 kez okundu.

Kahve falında lahana sembolü pek hayırlı bir sembol değildir. Genellikle iç içe geçmiş sırları ve düşünceleri temsil eder. Lahana sembolü bir çok açıdan elinize geçecek olan fırsatların aynı zamanda sizin için hayırlı bir işaret olduğunun habercisidir. Kahve falında görülen lahana sembolü karşınıza çıkacak olan kişilerden biraz daha kaçınmanızı ve bu kişilerin size zarar verme potansiyeli olduğunu unutmamanız gerektiğini gösterir. Kısaca özetlemek gerekirse falda görülen lahana sembolü her açıdan hem başarılı hem de zor vaziyetlerde kalabileceğinizin sembolüdür.

Kahve Falında Lahana

Kahve falında lahana sembolü eğer yapraklarına ayrılmış bir vaziyette ise açığa çıkacak olan bazı sırlarınız olduğunu ve bu durumdan rahatsız olacağınızı işaret eder. Genellikle sıkıntılı dönemlere işaret eden bu sembol iş hayatınızda karşınıza çıkacak olan bir takım engellere delalettir. Kahve falında lahana görmek aynı zamanda zaman kaybı yaşamaksızın bazı almanız gereken önlemler olduğuna ve kötü kişilerden kaçınmanız gerektiğine dikkat çeker.

Falda Lahana

Kahve falında lahana görmek hane içine gelecek olan beklenmedik bir misafire de işaret eder. Bu kişi ile aranızda bazı sorun ve sıkıntılar çıkabilir. Kısa süre içinde önlem almanız gereken bazı sorunlar kapınızı çalabilir. Falda görülen lahana sembolü her açıdan temkinli olmanız gerektiğini ve dikkati elden bırakmamanız gerektiğini işaret eder. Falda lahana görmek karşınıza çıkacak kötülüklere de işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git