Leopar

Leopar
5 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 625 kez okundu.

Kahve falında leopar görmek hayatınızda bazı durumları ve gelişmeleri görmeniz anlamına gelir. Fal sahibi ile ilgili ipucu veren leopar sembolü gösterişli bir hayata sahip olduğunuzun işaretidir. Kahve falında leopar sembolü görmek hayatınız ile ilgili bir takım yaşanacak olaylara işarettir. Falda görülen leopar sembolü bazı önemli sırlarınızın gün yüzüne çıkacağı anlamına gelir. Genellikle zor zamanlar geçireceğiniz anlamına gelen leopar sembolü hayatınız için daha çok çaba harcamanızı gerektiren bir uyarı işaretidir.

Kahve Falında Leopar

Kahve falında leopar görmek iş hayatınızda bazı plan ve projelerinizin yolunda gitmeyeceğine işarettir. Kısa süre içinde elde edeceğiniz bir takım para elinize geldiği gibi gidecek ve maddi açıdan rahatlama yaşayamadan yine sıkıntıya düşeceksiniz. İş hayatınızda karşınıza çıkacak bazı sorunlar sizi oldukça üzecek ve maddi çöküntü yaşayacaksınız. Son dönemlerde elinize geçecek bir takım fırsatı iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Aksi halde baya bir maddi kayıp ve üzüntü yaşayabilirsiniz. Falda leopar sembolü bir çok açıdan temkinli ve dikkatli olmanız anlamına gelir.

Falda Leopar

Kahve falında leopar sembolü görmek hane içinde yaşayacağınız bir çok sorun ve sıkıntının sizi ailenizden uzaklaştıracağı anlamına gelir. Falınızda leopar sembolü var ise büyük ölçüde dikkatli olmanız ve temkini elden bırakmamanız anlamına gelir. Aşk hayatınızda büyük bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durum partneriniz ile aranızdaki sorunların daha da büyümesine sebep olacak. Temkini elden bırakmamanızda fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git