Leylek Ağzında Bebek

Leylek Ağzında Bebek
11 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 572 kez okundu.

Kahve falında leylek ağzında bebek görmek bir çok farklı anlama gelir. Bu sembol falda genellikle az rastlanan bir sembol olmakla birlikte karşınıza çıkacak bir takım dedikodulara ve kötü haberlere de delalet edebilir. Kahve falında leylek ağzında bebek görmek yaşayacağınız bazı kötü olaylara ve bu durum karşısında üzüleceğinize işarettir. Leylek ağzında bebek sembolü görmek hayatınızın daha iyi bir hal alması için göstermeniz gereken çabadan daha fazlasını sergilemenizi işaret eder.

Kahve Falında Leylek Ağzında Bebek

Kahve falında leylek ağzında bebek görmek yapacak olduğunuz bir takım planları daha temkinli bir hale getirmeniz için bir uyarı anlamı da taşımaktadır. İş hayatınızda elinize geçecek yeni bir proje haberini de simgeleyen leylek ağzında bebek sembolü daha çok çalışmanız gerektiğinin habercisidir. Aynı zamanda maddi sıkıntılarınızdan da kısa süre içinde kurtulacağınız bu dönemlerde biraz daha çaba harcayarak son derece mutlu bir hayat elde edebilirsiniz.

Falda Leylek Ağzında Bebek

Kahve falında leylek ağzında bebek sembolü beklenmedik bir misafir anlamına da gelir. Hane içinde gerginliğe sebep olacak olan bu kişi sizi zor durumda bırakacak bir takım dedikoduları gün yüzüne çıkarabilir. Kısa süre içinde evinize gelecek olan kişilere karşı daha temkinli olmanızda fayda var. Kahve falında leylek ağzında bebek sembolü oldukça zor anlar yaşayacağınızın habercisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git