Midye Kabuğu

Midye Kabuğu
11 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 960 kez okundu.

Kahve falında mide kabuğu görmek kötülüğün içinde barınan iyilik anlamına gelir. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan bir takım fırsatları kötü olarak nitelendirseniz de aslında onların sizin için iyi anlamlar ifade ettiğini işaret eder. Kahve falında midye kabuğu sembolü görmek bir çok açıdan elinize geçecek olan büyük fırsatları işaret eder. Falda midye kabuğu görmek elinizde bulunan ve değerlendirmeyi bekleyen bir takım fırsatların da işaretçisidir.

Kahve Falında Midye Kabuğu Sembolü

Kahve falında midye kabuğu sembolü görmek bir çok açıdan karşınıza çıkacak ve büyük başarıların sahibi olacağınız bir iş teklifinin habercisidir. Midye kabuğu sembolü size kötü görünen fakat aslında hakkınızda hayırlı olacak olan bir kaç haberin temsilcisidir. Kahve falında görülen bu sembol bir çok açıdan hayatınızda değişime uğrayacak vaziyetleri temsil eder. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan bir kaç iş teklifini müjdeleyen bu sembol maddi açıdan çekmekte olduğunuz sıkıntıların kısa süre içinde çok çalışmayla sona ereceğine işarettir.

Falda Midye Kabuğu Sembolü

Kahve falında midye kabuğu hayatınızı daha iyi bir konuma getirmek için göstermekte olduğunuz sıkıntılı çabaların kısa sürede sona ereceğine işaret eden bu sembol olmasını istediğiniz bir çok olayın sona ulaşacağına delalettir. Kahve falında midye kabuğu görmek hane içinde hoş karşılanmayacak fakat sonucunda memnun edecek bir kaç durum ile karşı karşıya kalacağınıza delalet eder. Hayatınızın daha iyi bir hal alacağı bu dönemlerde kendiniz için biraz daha çaba harcamalı ve kötülüğün içindeki iyiliği görmeniz gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git