Nargile

Nargile
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 446 kez okundu.

Kahve falında nargile sembolü bir çok farklı anlama gelebilir. Bu sembolün yorumlanmasına fal sahibinin vaziyeti ya da sembolün çevresinde bulunan diğer semboller ön ayak olabilir. Kahve falında nargile sembolü görmek karşınıza çıkacak olan bir takım fırsatlara ya da kötü olaylara delalet eder. Kısa süre içinde elinize geçecek olan fırsatları değerlendirmeniz gerektiğine ve bunu yaparken kendiniz ile baş başa olmaya özen göstermeniz gerektiğine işaret eden nargile sembolü aynı zamanda bir uyarı anlamına da gelir.

Kahve Falında Nargile Sembolü

Kahve falında nargile görmek yaşayacak olduğunuz sıkıntıların ve zorlukların kısa süre içinde akıp gideceğine işarettir. Aynı zamanda iş hayatınızda karşınıza çıkacak olan bir takım kötü fırsatın da habercisi olan bu sembol bu fırsatları değerlendirmeden es geçmemeniz gerektiğini ve iyi yanlarını görmeye çalışmanız gerektiğinin habercisidir. Kahve falında görülen bu sembol aynı zamanda yaşayacak olduğunuz bazı sıkıntıların kendinizi düzene sokmadan geçmeyeceğinin de habercisidir.

Falda Nargile Sembolü

Kahve falında nargile sembolü görmek değişik bir kaç anlama gelebilir. Eğer nargile içen bir kişi var ise çevrenizdeki kişilerin sizin bir takım kötü alışkanlıklarınızdan hoşlanmadığı ve bu durumun sizin açınızdan düzeltilebileceği anlamına gelir. Hane içinde bir takım sorumluluklarınızın yerine getirilmesini işaret eden nargile sembolü fal sahibinin bir takım kötü alışkanlıklarından arınması gerektiğinin habercisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git