Nazar Boncuğu

Nazar Boncuğu
24 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 539 kez okundu.

Kahve falında nazar boncuğu görmek oldukça verimli ve şanslı bir döneme gireceğinizi işaret eder. Kısa süre içinde hayatınızda değişecek bir çok şey sizin için iyi yönlü olacak ve büyük avantajlar elde edeceksiniz. hayatınızdaki bir çok kişinin iyi zamanlar geçireceği bu dönemde kendiniz ile ilgili yapacak olduğunuz bir çok plan ve proje oldukça olumlu şekillerde sonuçlanacak ve büyük mutluluklar yaşayacaksınız. Beklentilerinizin artacağı bu dönem size ilaç gibi gelecek ve büyük sıkıntılarınız sona erecek.

Kahve Falında Nazar Boncuğu

Kahve falında nazar boncuğu sembolü sizi koruyup kollayan bir kişi olduğuna işarettir. Kahve falında görülen nazar boncuğu sembolünün bir çok anlamı olabilir. Eğer kısa süre içinde bir kişi ile ilişki yaşamışsanız buradan tutkulu bir aşk doğabilir. Partneriniz ile aranızdaki sorun ve sıkıntıları bir kenara bırakıp önünüze bakmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Hayatınızdaki değişimlerin bir çoğu iyi yönde olacağı için kısa sürede elde edeceğiniz kazançlar sizin oldukça mutlu edecek. Kahve falında nazar boncuğu görmek son zamanlarda oldukça ilgi çekici bir kişi olduğunuza delalet eder. Çevrenizde bulunan kişilerin gözü üzerinizde. Bu durumda kendinizi korumaya almanız iyi olacaktır.

Falda Nazar Boncuğu

Falda nazar boncuğu sembolü iş hayatınızda aksaklık yaşayacağınız bir çok sorunun kısa sürede biteceği ve bu durumun size maddi açıdan oldukça getirisi olduğudur. Falınızda eğer nazar boncuğu var ise maddi açıdan yaşayacağınız rahatlamaları çevrenizdeki kişilere pek bahsetmemeniz. Kıskanç kişiler ile çevreniz sarılı olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git