Oklar

Oklar
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 244 kez okundu.

Kahve falında oklar görmek bir çok anlam içerir. Oklar genellikle fal sahibinin kişisel hayatı ile ilgili ip ucu veren bir sembol olsa da aynı zamanda sosyal yaşantınızı da etkileyebilecek bir semboldür. Kahve falında oklar görmek bir çok açıdan değişime uğrayacağınızı ve bu sembol sayesinde elinize geçecek bazı fırsatların iyi sonuçlar doğuracağı anlamına gelir. Kahve falında oklar görmek bir çok açıdan yarım bıraktığınız işlerinizin olduğu anlamına gelir.

Kahve Falında Oklar

Kahve falında görülen oklar sembolü hayatınızın daha iyi bir yer haline gelmesi için göstermeniz gereken çabaları ve bu durum karşısında elinize geçecek olan fırsatların daha iyi değerlendirilmesi gerektiğinin işaretidir. İş hayatınızda beklenmedik bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum karşısında oldukça emin adımlarla hareket etmek sizin için son derece önemli olacaktır. Kahve falında görülen bu sembol elinize geçecek olan bir takım paraya ve maddi sıkıntıların geride kalacağına işarettir.

Falda Oklar

Kahve falında oklar görmek hane içinde beklenmedik bir olay yaşanacağına ve bu olayın sorumluluğunun sizin üzerinize kalacağına işarettir. Kısa süre içinde hane içine gelecek olan beklenmedik bir telefon geçmişten gelecek olan bir takım sıkıntıları gün yüzüne çıkarabilir. Bu durum karşısında son derece temkinli olmanız gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git