Ölüm

Ölüm
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 684 kez okundu.

Kahve falında ölüm görmek oldukça riskli bir semboldür. Ölüm sembolü fal sahibinin ömrünün uzun olacağı anlamına gelirken aynı zamanda bir ikaz olarak da değerlendirilebilir. Hayatınızın bir kısmını sıkıntı ve hüzün içinde geçirmeniz sizi ölüme daha fazla yaklaştıracaktır. Bu sebeple falda ölüm görmek uyarı anlamına gelir ve fal sahibinin kendisini daha fazla yıpratmaması gerektiğinin işaretidir. Kahve falında ölüm görmek genellikle yaşantınızın daha kötü bir hale geleceğini ya da tam tersine oldukça huzurlu bir hale geleceğini işaret eder ve bütün ipler fal sahibinde olduğu için emin adımlar atmanızı işaret eder.

Kahve Falında Ölüm

Kahve falında ölüm sembolü maddi sıkıntılarınızın gün geçtikçe artacağını ve bu sıkıntılardan kurtulmak için biraz daha çaba göstermeniz gerektiğini işaret eder. Harcamalarınıza biraz daha özen göstermeli ve tutumu elden bırakmamalısınız. Kahve falında ölüm görmek iş hayatınızda karşınıza çıkacak değişiklikleri bir avantaja çevirmeniz gerektiğini işaret eder. Falda ölüm sembolü her açıdan bir terazi gibidir ve iyi ile kötüyü sizin belirlemeniz için uyarıdır.

Falda Ölüm

Kahve falında ölüm görmek hane içinde duyulacak oldukça mutlu bir habere delalettir. Kısa süre içinde iç huzurunuzun artacağını müjdeler. Kahve falında ölüm sembolü görmek hayatınızın değişeceğini ve doğru kararlar almanız doğrultusunda oldukça mutlu bir yaşantınız olacağını işaret eder. Kahve falında ölüm sembolü gerçek anlamında olduğu gibi kötü değil doğru kararlar ile birlikte oldukça hayırlı bir semboldür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git