Ördek

Ördek
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.205 kez okundu.

Kahve fincanında görülen ördek sembolünün tek başına anlamları olabileceği gibi ördek gagası, ördek kafası şeklinde parça parça da yorumlanabilir. Bu durumda kahve falında ördek görülmesi geniş çaplı bir şekilde açıklanabilir. Ancak ördek genel anlamıyla kısaca maddiyatı ifade eder.

Falda Ördek Yavrusu ve Ördek Sürüsü Görmek

Falda ördek yavrusu görülmesi parça parça da olsa elinize para geçeceğine yorumlanır. Geleceği görülen paranın topluca gelmeyeceği bellidir. Ördek yavrusu ayrıca bekâr bir bayan için evlilik planı, erkek için hayırlı bir kısmete habercidir. Evli kişiler için ise sadakat sembolüdür. Ördek sürüsü ise gelecek olan paraların başka yerlerden de olsa arka arkaya ve çokça geleceğine delalet eder. Ördek sürüsü ayrıca tabakta görülürse haneye para gireceğini de ifade eder.

Falda Ördek Gagası ve Ördek Ayağı Görmek

Ördek gagası falda doğrudan görünmeyebilir. Bu durumda ördek kafası görmek gagayı da içerdiğinden aynı şekilde yorumlanabilir. Ördek gagasının falda yer alması sevdiği kişiden ayrı olanlar için bir kavuşmaya delalet edebilir. Ördek gagası ayrıca yakın çevrenizdeki birinden bir uyarı alabileceğinizi şeklinde de yorumlanabilir.

Falda ördek ayağı görmek ise genel anlamda güzel talihe, iyi niyetli akrabaya, ikili ilişkilerin yolunda gideceğine, huzura, sağlam bir kazanca yorumlanabilir. Kısacası ördek ayağı mutluluk yönünde anlamlar içerir. Ördek ayağı tabak kısmında görülürse; hane ve aile halkı için bir mutluluğu ifade eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git