Palet

Palet
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 634 kez okundu.

Kahve falında palet görmek birden fazla anlam içerebilir. Palet sembolü fal sahibinin karşısına çıkacak olan bazı haberlere ve bu haberlerin nasıl değerlendirileceğine işaret eder. Kahve falında palet görmek genellikle hayatınızı daha iyi bir yer haline getirmek için göstermeniz gereken çabaların karşılıksız kalmayacağını ve bu durumun sizin için oldukça zorlu bir yol olduğunu işaret eder.

Kahve Falında Palet

Kahve falında palet görmek bir çok konuda yardım alacak olduğunuz bir iş arkadaşına işarettir. Bu kişi ile sırlarınızı paylaşmamaya özen göstermeniz gerekse de hayatınızı yoluna sokmak için bu kişinin göstereceği yollara ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Kahve falında palet görmek maddi açıdan çekmekte olduğunuz sıkıntıların geride kalacağı bir döneme işarettir. Aynı zamanda hayatınızı yoluna sokmak için gösterdiğiniz çabalar patronlarınızın gözünden kaçmıyor.

Falda Palet

Kahve falında palet sembolü hane içine gelecek olan beklenmedik bir telefon haberine işaret eder. Kısa süre içinde elinize geçecek olan bu fırsatlar sizi oldukça zorlu bir döneme sokabilir. Kısa zaman içinde hane içinde bir birey ile tartışma yaşayabilirsiniz. Karşı tarafın gözünden olaya bakmayı ihmal etmeyin. Aksi halde üzülebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git