Pençe

Pençe
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 517 kez okundu.

Kahve falında pençe görmek beklenmedik bir düşmana ve size zararı dokunacak bazı olaylar ile karşılaşacağınıza işarettir. Genellikle falda görülen bu sembol hayatınızın değişeceğine delalet eder ve zorlu bir dönemin kapınızı çalacağını gösterir. Kahve falında pençe görmek bir çok açıdan eski hatalarınızın karşınıza çıkacağını ve üzüntülü bir zamana gireceğinizi delalet eder. Kahve falında pençe sembolü görmek hayatınızın kritik bir noktasında alacak olduğunuz bazı kararların geleceğinizi etkileyeceğini de gösterir.

Kahve Falında Pençe

Kahve falında pençe sembolü her anlamda tecrübeli bir düşmana delalettir. Gelecek ile ilgili kaygılarınızı bir kenara bırakmalı ve anı kurtarmak için biraz daha çaba harcamalısınız. Zira anı kurtaramazsanız geleceğinizde yaşayacaklarınız sizi oldukça büyük bir hüzne itebilir. Kahve falında pençe sembolü iş hayatınızda plan ve projelerinizi kendi için isteyecek bir düşmana delalet eder. Kısa süre içinde başınızdan geçen bazı sıkıntıları bir kenara bırakıp hatalarınızı düzeltmek için biraz daha uğraşmanızda fayda var.

Falda Pençe

Kahve falında pençe görmek genellikle yaşantınızın daha sıkıntılı bir döneme gireceğine ve hane içine girecek olan asılsız sırlara işarettir. Hayatınızı zorlaştırmaya çalışacak bir kişi sizi sıkıntıya sokabilir. Bu durumun üstesinden gelmek için biraz daha özgüvenli olmanız gerek. Kendinizi sıkıntılardan korumak için göstermeniz gereken özveri düşmanlarınız tarafından kötüye kullanılabilir. Bu durumda dikkati elden bırakmamalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git