Perde

Perde
18 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 344 kez okundu.

Kahve falında perde görmek genellikle fal sahibinin bir takım işleri geride bıraktığı ve bu durumların üzerine çok fazla düşünmediği anlamına gelir. Hayatınız ile ilgili yaşayacak olduğunuz bazı durum ve olaylar sizi biraz derinden etkileyebilir. Yaşadıklarınızı dışarı yansıtmayan bir yapıya sahip olmanız çevreniz tarafından oldukça rağbet görmekte ve bu durum son derece takdir edilmekte. Kahve falında perde görmek fal sahibinin duygularını iyi şekilde koruduğu anlamına gelir ve çevresi ile arasındaki ilişkilerin son derece mesafeye dayalı olduğuna işarettir.

Kahve Falında Perde

Kahve falında perde görmek genellikle iş hayatınız ile ilgili de bir takım sıkıntıların geride kalacağına ve iş yerinde sizi zor durumda bırakacak olan bazı kişiler ile münakaşaya gireceğiniz anlamına gelir. Falda görülen bu sembol hayatınızı iyi bir yere getirmek için göstermeniz gereken çabaların biraz daha artması için bir uyarı anlamına gelir. Maddi açıdan çekmekte olduğunuz bazı sıkıntıları geride bırakacağınız bu dönemlerde temkini elden bırakmamalı ve soğukkanlılığınızı korumalısınız.

Falda Perde

Kahve falında görülen perde sembolü hane içine beklenmedik bir haber geleceğine ve bir sırrın ortaya çıkacağına işarettir. Falda görülen bu sembol fal sahibinin hayatının geri kalan kısmında yaşamakta olduğu sıkıntı ve stresin geçip gideceği anlamına gelir. Kahve falında perde sembolü maddi ve manevi açıdan da rahatlamaya ulaşacağınız anlamına da gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git