Raket

Raket
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 442 kez okundu.

Kahve falında raket görmek iyi haberlere delalettir. Raket sembolü genellikle fal sahibi hakkında bilgi verir. Kısa süre içinde önünüze çıkacak olan fırsatlar yolunda gitmeyen işlerinizin düzene girmesini sağlayacak. Falda görülen raket sembolü her açıdan fal sahibinin iyiliğini ve mutluluğunu simgeler. Kahve falında raket görmek aynı zamanda yaşayacak olduğunuz mucizevi olaylara da işaret eder. Hayatınızın daha huzurlu bir hale geleceğini simgeler. Falda görülen raket sembolü alacak olduğunuz kararların geleceğinizi nasıl şekillendireceğini işaret eder.

Kahve Falında Raket

Kahve falında raket görmek genellikle yaşadığınız bazı aksiliklerden kurtulmanızı ve bu aksilikler ile birlikte önünüze daha iyi imkanlar çıkmasını işaret eder. İş hayatınızın daha yoğun olacağı bir döneme girebilirsiniz. Falda görülen bu sembol hayatınızı kolaylaştırmak adına biraz daha çaba harcamanız gerektiğini işaret eder. Kahve falında raket sembolü çevrenizde sizi rahatsız ya da huzursuz eden kişiler olduğuna ve bu kişilerin sizi üzmesine izin vermemeniz gerektiğine dikkat çeker.

Falda Raket

Kahve falında raket sembolü huzursuz olduğunuz bazı konuların gün yüzüne çıkacağına ve aileniz ile aranızda geçecek olan bir takım sürtüşmelere işarettir. Kahve falında görülen bu sembol genellikle kendiniz ile aileniz aranızda bazı sorunlar yaşanabileceğine işarettir. Hane içinde kötü haberler duyabilirsiniz. Bu durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına biraz daha çaba harcamalı ve güveni yeniden sağlamalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git