Ressam

Ressam
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 282 kez okundu.

Kahve falında ressam görmenin bir çok farklı anlam vardır. Genellikle bir konuda sıkışmış kalmış olmanızı işaret eden bu sembol yeni arayışlar içerisinde olduğunuzun göstergesidir. Falda ressam görmek hayatınızın yolunda gitmeyen bir döneme gireceğini ve bu dönemde elinizden gelecek bir çok şeyin daha iyisini yapmanız gerektiğinin işaretidir. Kısa süre içinde karşılaşacağınız bir takım fırsatlar size daha iyi bir hayat kurmak için gerekli olandır.

Kahve Falında Ressam

Kahve falında ressam sembolü farklı anlamlar içerebilir. Eğer kendinizi ressam olarak görmüşseniz iş hayatınızda daha yapıcı bir tavır sergileyerek büyük sıkıntılarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Kısa süre içinde elinize geçecek olan bir miktar para sayesinde borçlarınızdan kurtulacaksınız. Hayatınızı daha iyi bir hale sokmak için göstermeniz gereken çaba iş hayatınız için de geçerli demektir. Maddi sıkıntılarınızdan arınmak için biraz daha çaba harcamalı ve kendinize güvenmelisiniz.

Falda Ressam

Kahve falında görülen ressam sembolünün bir diğer anlamı da hane içindeki gizemli olan sırların açığa çıkacağıdır. Hayatınızın daha da kötüye gitmemesi için kendiniz ile ilgili bir kaç konuda yalan söylemekten kaçınmalı ve dürüstlüğünüzü korumalısınız. Aileniz ile aranızda olan buzlar eriyecek ve yeni başlangıçlar yapma fırsatını elinize alacaksınız. Kısa zaman içinde hayatınız daha iyi bir konuma gelecek ve kendiniz ile ilgili kuşkularınız solup gidecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git