Rüzgar

Rüzgar
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 507 kez okundu.

Kahve falında rüzgar görmek, çok etkilenilen bir olaya işarettir. Kahve falında rüzgar, fal sahibini çok etkileyen ve unutamadığı bir olay olarak yorumlanır. Öyle ki bu olay aklına geldikçe fal sahibini hüzünlendirir, aklını karıştırır. Ancak kısa zamanda yaşanacak bir olay bu olayın unutulmasına fırsat sunacak demektir.

Kahve Falında Rüzgar

Kahve falında rüzgar sembolü çok ise, kırgınlık yaşanılan birinden gelecek özre işaret eder. Kimi yorumcuya göre kahve falında rüzgar görmek demek, dert edilen sıkıntıların son bulması ve manevi rahatlama demektir.

Falda Rüzgar

Kahve falında rüzgar görmek, sembolün büyüklüğüne göre de yorumlanır. Kahve falında görülen rüzgar simgesi büyük ise iş hayatında kariyer, yükselme, terfi ve kazancın artması demektir. Kahve falında görülen rüzgar simgesi küçük ise gayret göstermek ve emek vermek anlamlarına gelir. Fincan tabağında görülen rüzgar sembolü, aileden saklanılan bir sırra delalet eder. Ancak başkalarıyla paylaşılan bu sır, ailenin kulağına gidecek demektir. İlişkisi olanlar için kahve falında rüzgar görmek, aşk hayatının sallantılı gidişini temsil eder. Bir tarafın sürekli talep etmesi karşı tarafı uzaklaştırmaya başlamış demektir. Bazı yorumcular kahve falında rüzgar görmeyi, hayat akışının değişmesi olarak yorumlar. Fal sahibinin hayata bakış açısı yaşayacağı bir olay veya tanışacağı biri sayesinde değişecek anlamına gelir. Bu köklü değişim fal sahibine güzellikler sunacak, kısmetleri açılacak demektir. Fincan kenarında rüzgar görmek, kısa bir tatili ifade eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git