Şadırvan

Şadırvan
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 450 kez okundu.

Kahve falında şadırvan görmek genellikle yaşayacak olduğunuz anlamlı ve huzurlu olaylara delalet eder. Falda görülen şadırvan sembolünün iyi ya da kötü olmak üzere bir çok anlamı vardır. Genellikle iyi olarak yorumlanan bu sembol hayatınızın akışını değiştirecek bir takım olaylar yaşayacağınızı işaret eder. Karşınıza çıkacak bir kişi ile aranızda küçük bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Olaya iki taraflı bakmanızda fayda var. Aksi halde üzüntü ve pişmanlık duyabilirsiniz.

Kahve Falında Şadırvan

Kahve falında şadırvan gören kişinin iş hayatındaki olumsuzluklar sona erecek ve büyük bir huzur etrafınızı kaplayacak. Falda şadırvan eğer büyük ise karşınıza çıkacak olan büyük bir fırsat sayesinde kendinizi daha iyi bir yaşam standardına hazırlamanız gerekiyor demektir. Etrafınızda sizi destekleyen kişilerin olduğunu gösteren şadırvan sembolü bu kişilerden alacak olduğunuz bir takım haberlerin size iyi geleceğini ve maddi açıdan çektiğiniz zorlukları artık geride bırakacağınızı gösterir. Kahve falında şadırvan görmek aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak bazı imkanlar olduğunu da gösterir.

Falda Şadırvan

Kahve falında şadırvan görmek genellikle karşınıza çıkacak bazı eski sırların hane içinde pek hoş karşılanmayacağını da gösterir. Kendiniz ile barışık hale gelmeli ve etrafınızda sizi üzecek ya da sıkıntıya sokacak kişilerden uzak durmalısınız. Falda şadırvan sembolü görmek aynı zamanda hayatınızın fırsatını yakalayacağınızı ve hane içindeki huzurunuzun artacağını gösterir. Şadırvan görmek her açıdan iyi bir sembol olsa da aynı zamanda bir uyarı anlamına da gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git